Category: DESIGN / ART

FOTOKAARDID

Millal Sa viimati kellelegi postkaardi saatsid? Ma mõtlen päris ehtsa, oma käekirjaga kirjutatud kaardi, millelt saaja leidis natukene tähendusrikkama sõnumi, kui lihtsalt "Häid jõule!"? Täpselt selline, siira sõnumiga kaart teeks lähedastele ja teistele kallitele inimestele kindlasti palju head meelt ning oleks ka lihtsa facebookis kirjutatud jõulusoovi asemel ilmtingimata eriline nähtus.

Fotokaardid sobivad hästi ka õnnitluskaartideks - sünnipäeva, juubeli või mõne muu tähtsa sündmuse puhul ümbriku vahel kinkimiseks. 

Fotokaardi kollektsioonist leiab 22 erinevat Eesti looduse pildiga kunstipärast kaarti, mis sobivad saajale, kes oskab hinnata Eesti looduse ilu. Vaata kogu kollektsiooni Fotokaart.ee lehelt.

jõulukaardid loodus

Valikus on hulgaliselt kaarte, mis sobivad hästi just talveperioodil kinkimiseks. Näiteks võib seda kasutada jõulukaardina.

fotopostkaart
fotopostkaart
fotopostkaart
postkaardid eesti loodus

Samuti leiab valikust selliseid pilte, mis sobivad kinkimiseks igal aastaajal. Neid võib kasutada õnnitluskaardina ehk ümbriku vahel kinkimiseks nt sünnipäeva, juubeli või mõne muu tähtpäeva puhul.

fotokaart
fotokaart
postkaart

Fotokaardi Facebooki lehel on hetkel käimas ka jõululoos, kus saab võita kolm komplekti kaarte, vaata lähemalt

>    FOTOKAART.EE facebook  <

Comments

comments