About

Anneli Loorits

Mina olen Anneli - ema, fotograaf ja blogija.

Esialgu oli mul siin fotoblogi, kus jagasin oma fotosessioonide ja muude pildistamiste tulemust. Peale lapse sündi on aga lisandunud (ja peamises fookuses olnud) lapse ja perega seonduvad teemad. Olen võtnud missiooniks oma kirjutistega tulevasi lapsevanemaid (neid ees ootavast) informeerida ja seeläbi ka loodetavasti aidata.

Tutvu minu loome- ja fotograafia töödega läbi portfoolio ning loe lapse ja pere teemadest lähemalt blogist. Võta minuga ühendust, kui soovid tulla (üksi, kaksi või terve perega) fotosessioonile või kui soovid kutsuda fotograafi oma lapse sünnipäevale.

I am Anneli - mother, photographer and a blogger.

At first I had a photo blog, where I shared the results of my photo sessions and other photography related works. After my child was born, the main focus of this blog shifted to child and family related topics. My mission is to share useful information, write honestly about parenthood and hopefully help soon-to-be-parents with my writings.

You can see my art and photography related works from the portfolio and read about children and family topics from the blog. Feel free to contact me if you would like to come to a photo shoot or if you need a photographer to your child's birthday (located in Estonia).