Category: PHOTO

TIINA TALUMEES MOESTUUDIO – MOESHOW “MUST VALGES” / FASHION SHOW “BLACK IN WHITE”

14. aprillil käisin pildistamas moeshow'd. Tiina Talumees Moestuudio esitles Energia Avastuskeskuses toimunud suurejoonelisel etendusel oma 1930-ndatest inspireeritud kevadsuvist autorikollektsiooni “Must valges”. Kollektsiooni iseloomustavad väljapeetud naiselikkus, kaasaegsed moodsad mummulised kangad ja efektsed lillemustrid.

Eesti ühe tippdisaineri käsitsi valmistatud kollektsioon koosneb ainueksemplaridest, mille seast leiab endale sobiva kleidi nii pidulikeks sündmusteks kui ka suvepäikeselisele linnatänavale. Materjalidest on kasututatud kvaliteetset Itaalia päritolu siidsatääni, aga ka täpilist tülli ja õrna pitsi. Kollektsiooni viimistlevad täiuslikkuseni plisseerdetailid, ajatult glamuursed pärlnööbid ja valged pärlkõrvarõngad, mis on samuti valminud moestuudios käsitööna.

On the 14th of April, Tiina Talumees Couture presented the new spring-summer collection, which is inspired by the 1930-s and called "Must valges" (Black in White). The dresses could be described as very feminine. Dotted and flowery patterns are mostly used.

The show took place in "Energia Avastuskeskus" (Energy Discovery Centre), which is a unique electricity and energy themed family science centre. All the dresses are handwork and there is only one exemplar of each. 

Comments

comments