Category: PHOTO

MAAGILINE PÄIKESELOOJANG / MAGICAL SUNSET

Kuna eelmise aasta talvel jäi see maagiline vaade teiega jagamata, siis näitan nüüd ühte pildiseeriat Vääna rannast. Ilm oli hästi külm ja karge ning olin just Keila-Joa kandis jalutamas/pildistamas käinud. Kuna ma sealt mingit erilist pildisaaki ei püüdnud, välgatas tagasiteel mõte, et läheks äkki ka Vääna rannast läbi. Randa viib pikem tee ja alguses ei olnud päikeseloojangut üldse nähagi. Kui jõudsin üle künka, avanes rannast aga lihtsalt maaliline vaatepilt. See oli üks kuldseima valgusega loojanguid, mida minu silm näinud. Ka lumi oli liival vahvalt vöödiliselt jäätunud. Rand oli inimtühi ja vaikne. Teadsin, et see kuldne valgus kestab heal juhul veel ainult mõned minutid, kuna päike oli juba üsna merepiiri taha vajumas, seega tekkis kerge eufooria. Vaade oli lihtsalt meeletult ilus.

Seda ja ka teisi kauneid loodusfotosid on võimalik õnnitluskaartidena ja seinapildina tellida Fotokaart.ee lehelt. Et olla uudistega kursis, liitu kindlasti ka Fotokaardi facebooki lehega.

Since I didn't share these magical sunset photos with you last year, I will do it now. It was a cold and cripsy winter evening and I had just went to Keila-Joa to take some photos. It was a rather grayish day, so I didn't manage to get anything spectacular from there. When I left, I thought I will drive by the Vääna beach, since it is closeby. At first I didn't notice any signs of sunset at all from the highway. As I got near, this was the astonishing view I saw - a beach full of golden glow. I hadn't seen this kind of a sunset before and the fact that there weren't other people, made it even more special.There was silence. Since I knew this golden glow won't stay for long anymore (the sun was setting quicly), I took as many photos as I could, while feeling euphoric. It was a stunning view.

You can order this photo (and many other beautiful nature photos) as a card or wallpicture from Fotokaart.ee page and stay updated with news at the facebook page.

 

vääna rand talv

 

päikeseloojang talv

 

päikeseloojang

 

päikeseloojang talvel 

 Facebook  /  Instagram  /  Youtube

Comments

comments