Category: PHOTO

AINUS MÕTE MEELERAAMATUD / KINDERGARTEN BOOKS

Tootefotod on valdkond, millega olen viimasel ajal rohkem tegelema hakanud. Mul on hea meel jagada teiega ühe eriti vahva koostööprojekti tulemust. Seekord tuli lisaks pildistamisele rakendada ka komponeerimisoskust. Ülesandeks oli jäädvustada erinevaid meeleraamatuid brändilt nimega Ainus Mõte. Aga millega siis täpsemalt tegu? Meeleraamat on ilus mälestus raamatu kujul nt lasteaia või kooli lõpetamise, pulma, sünnipäeva või muu tähtpäeva puhul. Et pildid tuleksid lõbusad, komponeerisin nende juurde ka muid teemakohaseid esemeid ja detaile. Et näha ka sama seeria teisi pilte, vajuta piltide äärtes olevaid noolekesi.

Product photography is something I have started to do more recently. I am glad to show you the results of one fun cooperation I had with a brand named Ainus Mõte. They offer different books (called "meeleraamat" in Estonian) that can be made for kindergarten or school graduation or weddings, birthdays and other important events. In addition to just capturing photos of the items, I also had to use sense of style and composition this time. To get fun and playful results, I added different items and details to the products. To see more photos of the same book, click on the arrows that appear on the left and right of the picture.

 

 

 

 

 

Mürakarud

 

 

 

 

 

Tuultepesad (Kopli Lasteaed)

 

 

 

 

 

Nukitsamehed (Merivälja Lasteaed)

 

 

 

 

 

Maasikad (Pirita Kose Lasteaed)

 

 

 

 

 

Pulmaraamat

 

 

 

 

 

Pääsupojad

 

    TOOTEPILDID

Tegelen lisaks portreedele, perepiltidele ja üritustele ka toodete pildistamisega. Võta minuga ühendust, kui soovid tellida tootepilte.


Comments

comments